Jautājums par produktu

Enquiry form LV

Noteikumi

Informācija par uzņēmumu

Mājaslapa MV Fine Jewellery pieder Mārtiņam Veinbergam, kurš Lielbritānijā  ir reģistrēts kā individuāls komersants, reģistrācijas nr.:  75379 45517, juridiskā adrese: 37 Stradella Road, Herne Hill, London, SE24 9HN, epasts: info@mvfinejewellery.lv.

Produktu informācija

Izmantojot mājaslapu MV Fine Jewellery, klientam ir iespēja izdarīt Pārdevējam dārgakmeņu un dārgmetālu pasūtījumu. Detalizēts apraksts vai attiecīgās preces galveno raksturlielumu apraksts ir pieejams, klikšķinot uz attiecīgās preces bildes.

Mājaslapā norādītās preču cenas neietver preču piegādes, pasta, apdrošināšanas izmaksas. Preces tiek nosūtītas, izmantojot Fed Ex, Royal Mail pastu, un sūtījumi tiek apdrošināti. Izmaksas, kas ir saistītas ar piegādi, pamatotu apsvērumu dēļ nevar tikt aprēķinātas iepriekš un norādītas mājaslapā, taču par papildus izmaksām Jūs tiksiet informēti pēc tam, kad būsim saņēmuši Jūsu pasūtījumu.

Maksāšanas noteikumi

Maksājumi par precēm var tikt izdarīti ar kredītkarti, maksājot ar bankas pārskaitījumu vai izmantojot PayPal sistēmu. Pārdevēja rekvizīti ir – 80857114; Sort code 20-71-82.

Pasūtījumu izpilde

Piegādes termiņš precēm, kas tiek izgatavotas pēc klienta individuāla pasūtījuma – piecu nedēļu laikā kopš pasūtījuma saņemšanas un maksājuma par preci saņemšanas.
Piegādes termiņš jau izgatavotām precēm – atkarīgs no piegādes vietas (Lielbritānija – 4 dienu laikā, kopš pasūtījuma un kopi maksājuma saņemšanas; ārpus Lielbritānija – 4 līdz 7 darba dienas, kopš pasūtījuma un kopi lace dresses maksājuma saņemšanas).

Atteikuma tiesību izmantošana

Klients, kurš atbilst ES normatīvajos aktos noteiktajai patērētāja definīcijai, ir tiesīgs vienpusēji atteikties no līguma 14 dienu laikā. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņu skaita no dienas, kad patērētājs vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un kuru norādījis patērētājs, ir ieguvusi valdījumā pasūtīto preci vai preces.
Patērētājs nav tiesīgs izmantot atteikuma tiesības, ja prece ir izgatavota tieši pēc patērētāja norādījumiem vai ir nepārprotami personalizēta.