Jautājums par produktu

Enquiry form LV

Kā mēs strādājam

Lai nodrošinātu maksimālu gandarījumu, realizējot klienta vēlmes, MV Fine Jewellery aicina tikties uz sākotnēju konsultāciju. Tā mums dos iespēju detalizēti izzināt Jūsu vēlmes, kā arī mēs varēsim dalīties ar mūsu zināšanām par dimantiem, dārgmetāliem un dārgakmeņiem. Mūsuprāt, dārglietām jārealizē gan vizuālais baudījums, gan tām jābūt ērti nēsājamām. Mēs darīsim visu iespējamo, lai piedāvātu vai radītu Jūsu vēlmēm atbilstošu juvelierizstrādājumu. Ja vēlaties uzsākt sadarbību, aicinām sazināties ar mums. Esam ieinteresēti atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem.

Sadrbības uzsākšana:

Lai uzsāktu sadarbību, aicinām sazināties ar mums, aizpildot pieteikuma formu mājaslapā, telefoniski vai pa epastu.

Konsultācija/ Tikšanās:

Lai spētu īstenot Jūsu ieceres un nodrošinātu maksimālu gandarījumu, aicinām tikties sākotnējai konsultācijai. Tā mums dos iespēju detalizēti izzināt Jūsu vēlmes un vajadzības, kā arī varēsim dalīties mūsu zināšanās par dimantiem, dārgmetāliem un dārgakmeņiem.

Izgatavošana:

Pēc konsultācijas tiek veikta dārglietu izgatavošana. Tās ilgums ir atkarīgs no dārgakmeņu pieejamības un izvēlētā dizaina, bet vidēji dārglietām, kas tiek izgatavotas uz pasūtījumu, tas aizņem vienu līdz sešas nedēļas.

Pasūtījuma nodošana:

Katru pasūtījumu nododam personīgi vai ar kurjeru, atkarībā no piegādes vietas. Katra izgatavotā dārglieta tiek nodota tai speciāli paredzētā kastītē un iepakojumā.