Jautājums par produktu

Enquiry form LV

Par mums

Mārtiņš Veinbergs ir dzimis un uzaudzis Latvijā. Lai veidotu profesionālu karjeru, luksusa klases rotas lietu industrijā, 2012. gadā Mārtiņš pārcēlās uz Londonu un uzsāka mācības Amerikas Gemoloģijas institūtā (Gemological Institute of America). Veiksmīgi absolvējis institūtu, Mārtiņš sāka uzkrāt pieredzi, strādājot respektablā dārglietu salonā, un specializējoties dārgakmeņu piemeklēšanā un iegādē, kā arī individuālu pasūtījumu izstrādē.

Pieredze, kas uzkrāta luksusa klases rotu mazumtirdzniecībā, mudinājusi Mārtiņu likt lietā savas zināšanas un izpratni par labu dizainu, radot savu augstas klases rotas lietu kolekciju dāmām un kungiem. Entuziasms un aizrautība ar augstas kvalitātes luksusa dārgakmeņiem, bijis galvenais pamudinājums izvērst MV Fine Jewellery darbību plašākā tirgū.

MV Fine Jewellery prioritāte ir piedāvāt nevainojamas rotas, kurās apvienoti kvalitatīvi dārgakmeņi un augsta līmeņa juveliera prasmes. Mārtiņš saviem klientiem iesaka neiziet uz kompromisu. Ja nevarat atrast to, ko vēlaties – radiet to!